#1 2012-05-19 23:23:20

vicktoria

Obeznany

Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 33
Punktów :   

dużo woogoo

Niedawno trafiłam w sieci na filmik pokazuj±cy skuteczny sposób na dużo woogoo i korzystaj±c z tej podpowiedzi wysyłałam do znajomych pro¶by o wiele woogoo. Zasada działała też w wypadku pró¶b o różne przedmioty niezbędne w budowie czegokolwiek. Chodziło o to, by po pojawieniu się tabelki doprowadzić do wy¶wietlenia się przycisku z pro¶b± o woogoo (lub zwyczajnie otworzyć tabelkę z pro¶b± o jaki¶ przedmiot którego nam brakuje) i przycisk klikać błyskawicznie, najszybciej jak się da, wiele razy (w tym celu najlepiej umie¶cić go suwaj±c suwakiem jak najbliżej krawędzi monitowa górnej lub dolnej, bo wtedy nawet pojawienie się tabelki z list± ludzi nie jest przeszkod± w dalszym klikaniu). Udało mi się jednorazowo od kilku do nawet do 48  woogoo od jednej osoby zebrać, tylko wymagało to skomplikowanych czynno¶ci, bo tabelki nakładaj±c się na siebie powodowały zmianę pól z zaznaczonych na niezaznaczone więc to była trochę ruletka do kogo ile pró¶b trafi, ale i tak się opłacało. Miałam okazję zobaczyć, co się dzieje na wyższym poziomie rzutu do kaktusów i dzięki temu odblokowałam sobie kilka grz±dek:) Miałam też 2 fikcyjne konta dzięki czemu widziałam jak to działa z obu stron. Jednak po kilku dniach przestało to działać. Pro¶by docierały, ale najczę¶ciej (po 2 sekundach) były odbierane jako przedawnione. Nie wiem, dlaczego tak się stało, ale nie żałuję i polecam sposób do wypróbowania bo warto. NieĽle jest zobaczyć nagle wzrost woogoo o 80 Pozdrawiam.

Przy okazji proszę o sugestie, jak zyskać upragnione woogoo w inny sposób, bo gra staje się nudna bez nich.

Offline

 

#2 2012-05-20 00:53:21

richie p.

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: dużo woogoo

Ja również wpadłam na t± sztuczkę i działała dosyć długo, parę tygodni. Niestety od kilku dni nie do¶ć, że sztuczka przestała działać, to jeszcze nawet pojedyncze pro¶by o woogoo i czę¶ci do pompy docieraj± do przyjaciół jako przedawnione. Mam nadzieję, że to chwilowy problem, bo bez woogoo prawie nie da się grać
Szkoda też, że twórcy gry zmienili odstęp czasowy wysyłania prezentów i pró¶b z 8 godzin na 20.

Offline

 

#3 2012-05-22 12:26:21

vicktoria

Obeznany

Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: dużo woogoo

Dokładnie to samo zauważyłam! Zwiększony czas, nierealizowanie prób o więcej woogoo, przedawnione pro¶by (w dwie strony to działa). I tak, jak piszesz - nie działa od kilku dni. Więc akcja zaczęła się niedawno. Minus dla wooga - po prostu mniej czasu spędzam na graniu. A może to jest tak, że maj± za mało leveli i boj± się, że szybko skończymy grę? Tak czy siak - żenuj±ce.

Ostatnio edytowany przez vicktoria (2012-05-22 12:27:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl